Kontakt

 

FunksjonNavnEpostTelefon
Leder hovedkomitePer Hindenespehi@alta.kommune.no97474155
Ass leder hovedkomiteBjørn Roald Mikkelsenbjmi@alta.kommune.no91139958
RennlederArild Krogharild@ostlyngen.no95867755
MarkedsavtaleansvarligJo Strandpost@tjgs.no92225153
LøypeansvarligPer Erik Bjørnstadpebj@alta.kommune.no95220536
StadionansvarligJohn Suhrjohnsuhr@online.no91865819
TidtakeranvarligKai Bjørklikaibj@online.no48162355
SeremoniansvarligTerese Mannsverk
SmøreteltansvarligOle Johansenoljo@alta.kommune.no45396905
RennkontoransvarligVibeke ArntzenVibeke.arntzen@alta.kommune.no95028740
FolkefestansvarligRoger FinjordRoger.finjord@fotball.no91317676

 


Kontakt skjema

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page